Stanowisko: Piwowar / Pomocik Piwowara (Browar Dwie Wieże)

🍺 Browar Dwie Wieże
📍 Kraków
⏱ Pełny etat
⭐️ 3500 – 5200 zł

Poszukujemy na stałe pracownika do małego kraftowego browaru w Krakowie (Mały Płaszów), praca stacjonarna w browarze, 8h dziennie, od poniedziałku do piątku. Browar o wybiciu dziennym 640L, amerykańska warzelnia PsychBrew, z racji małej skali produkcji obowiązki są dość szerokie, wszystkiego przyuczy Główny Piwowar.

Głownie zapraszamy osoby z doświadczeniem lub po studiach piwowarskich.

Zakres obowiązków

  • kontrola przebiegu i wspieranie procesu produkcji, warzenie, fermentacja
  • utrzymanie czystości instalacji oraz pomieszczeń produkcyjnych
  • prace magazynowe (przyjmowanie oraz przygotowanie surowców do warzenia)
  • uczestnictwo we wszystkich etapach produkcji (warzeniu, śrutownie, pomiary, rozlew butelka/keg, etykietowanie i inne czynności związane z produkcją)

Wymagania

  • samodzielność, dobra organizacja pracy, duża dbałość o czystość i higienę
  • gotowość do podjęcia wymagającej pracy fizycznej
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziane doświadczenie w warzeniu piwa oraz znajomość rynku piw rzemieślniczych

Oferujemy

  • stałą pracę w Krakowie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • umowę o pracę (wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV lub/i coś o sobie na adres browardwiewieze@gmail.com

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.