Print Friendly, PDF & Email

Analiza alkoholu w piwie

Analiza alkoholu w piwie czy oznaczenie ekstraktu brzeczki podstawowej to kluczowe analizy jakościowe piwa. Dlatego zaoszczędź ponad 90%* na analizach piwa i skorzystaj ze swojego zdalnego laboratorium!

Kiedy chcesz wiedzieć czy:

 • piwo spełnia założenia receptury, czyli czy jest w stylu i nie wykazuje wad
 • deklarujesz odpowiednie wartości na etykiecie, żeby uniknąć konsekwencji związanych z wprowadzaniem konsumentów w błąd
 • różne partie produktu są stałej jakości, dzięki czemu Twoi klienci sięgają ponownie po Twoje piwa

Nie musisz inwestować w laboratorium, aby znać jakość swojego piwa! Co ważniejsze, nie musisz zatrudniać wykwalifikowanego pracownika!

My zrobiliśmy to już za Ciebie! Ty skup się na warzeniu, a dzięki współpracy z KSB uzyskaj stały dostęp do najwyższej jakości sprzętu oraz wykwalifikowanej kadry.

* Koszt analiz Twoich piw w KSB to maksymalnie kilkaset złotych miesięcznie — zamiast nawet kilkunastu tysięcy (tyle wynosi średnio miesięczny koszt zakupu, utrzymania sprzętu oraz opłacenia wykwalifikowanego pracownika).

Wykonujemy następujące analizy jakości piwa:

 1. pomiar alkoholu, ekstrakt rzeczywisty, ekstrakt pozorny i ekstrakt brzeczki podstawowej za pomocą urządzenia Alcolyzer
 2. pH 
 3. Goryczka piwa
 4. Barwa piwa
 5. Zmętnienie
 6. Obciążenie cieplne piwa
 7. Kaloryczność piwa
 8. Stężenie polifenoli w piwie
 9. Ocena trwałości przechowalniczej piwa
 10. Inne – do ustalenia

Dlaczego warto u nas analizować piwo?

 • analiza jakości i interpretacja wyników  to nasza specjalność, 
 • nasze laboratorium wyposażone jest w najwyższej jakości sprzęty analityczne, aby zapewnić precyzyjne i powtarzalne wyniki
 • mamy wieloletnie doświadczenie doświadczenie, dlatego zaufało nam wiele browarów
 • dodatkowo, patrzymy na piwo kompleksowo, czyli jeśli piwo wykazuje cechy, które nas niepokoją – krótko mówiąc pomagamy rozwiązywać problemy i służymy pomocą (zobacz naszą ofertę KONSULTINGOWĄ)

Wypełnij formularz, aby skontaktować się z nami i uzyskać wycenę