Stanowisko: Piwowar w Browarze Korona

OFERTA ZAMKNIĘTA

🍺 Browar Korona
📍 Kielce
⏱ Pełny etat
⭐️ 4,000 – 5,000 zł Miesięcznie netto

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie planów warzenia,
  • zapewnienie ciągłości produkcji,
  • przygotowywanie i udoskonalanie receptur,
  • prace związane z gospodarką magazynową w browarze, rozładunek -załadunek, transport,
  • zamawianie surowców, przygotowywanie zapytań ofertowych,
  • przygotowywanie i śrutowanie słodu,
  • prace związane z warzeniem na instalacji o wybiciu 5 hl (Joh. Albrecht),
  • kontrola fermentacji (4 tankofermentory poj. 10 hl),
  • rozlew piwa, etykietowanie i kapslowanie,
  • kontrola wyszynku (2 tanki wyszynkowe poj. 10 hl),
  • utrzymanie czystości w browarze,
  • mycie i dezynfekcja instalacji,
  • konserwacja urządzeń browarniczych,
  • prowadzenie dokumentacji celno-skarbowej w oparciu o akta weryfikacji.

Oferujemy:

  • pracę na nowej instalacji browarniczej w restauracji
  • atrakcyjne wynagrodzenie w tym dodatek motywacyjny,
  • zatrudnienie w oparciu o B2B lub umowa o pracę,
  • rozwój zawodowy,
  • bezpośredni dostęp do zarządu,
  • udział w szkoleniach piwowarskich Krakowskiej Szkoły Browarniczej (www.ksb.edu.pl),
  • wparcie techniczne ze strony Joh. Albrecht (dostawca instalacji)

Oczekiwania:

  • teoretyczna widza i mile widziane doświadczenie w warzenia piwa i sporządzaniu receptur,
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe lub pochodne
  • wysokie zdolności organizacyjne i umiejętności planowania,
  • dobra orientacja w trendach browarniczych,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • umiejętności przekazywania informacji o walorach i różnorodności piw.

Szczegóły

Wynagrodzenia4,000 - 5,000 zł Miesięcznie netto
We are no longer accepting applications for this ad. Contact us for more details.