Stanowisko:
Piwowar @Browar Rzemieślniczy Gloger

🍺 Browar Rzemieślniczy Gloger
📍 Białystok
⏱ Działalność gospodarcza (B2B)
⭐️ 4,500 zł miesięcznie netto

Zakres obowiązków

Browar Rzemieślniczy Gloger rozszerza zespół i zatrudni Piwowara w Białymstoku

Profil Piwowara: Idealnym kandydatem na te stanowisko będzie pasjonat warzenia piwa, który ciągle stara się rozwijać swoje umiejętności. Kandydat musi być zorientowany na rozwój firmy, oraz trendy krajowego i zagranicznego rynku. Chętny na to stanowisko powinien być obeznany z bieżącymi nowinkami technologicznymi. Przykładanie przez kandydata dużej uwagi do detali, procedur i procesów jest mile widziane.

Kluczowe obszary odpowiedzialności

  • Proces produkcji piwa rzemieślniczego wraz z jego filtracją i pasteryzacją
  • Zarządzanie dostawami
  • Czyszczenie
  • Raportowanie
  • Tworzenie receptur i styli piw
  • Dbanie o  maszyny, urządzenia, przyrządy browaru

Oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w warzeniu piwa
  • Teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu produkcji piwa
  • Determinacji w poszukiwaniu nowych rozwiązań
  • Komunikacji w zespole piwowarów
  • Lekkich umiejętności technicznych
  • Zorganizowania i umiłowania czystości

Wymogi edukacyjne:  Duża wiedza na temat procesu warzenia i utrwalania piwa.

Doświadczenie: Wymagane  doświadczenie zawodowe w warzeniu piwa

Osobom zatrudnionym oferujemy pracę w stabilnej firmie z szerokimi możliwościami rozwoju, pracy, awansu i wpływu na kształt piwowarstwa w naszym browarze.

Informacje kontaktowe:
List motywacyjny oraz CV proszę nadsyłać na podany niżej adres biuro@browargloger.pl

Forma zatrudnienia: Samozatrudnienie B2B

Lokalizacja pracy: Białystok

W nadesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Browar Miejski Gloger  Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn.zm.).